Mød vores medarbejdere​

Administration/planlægning

​Hele landet

Kedler, beholder og andet.

Laila Nielsen

​Tlf.: 28786461

E-mail:​ laila.nielsen@bruun-inspektion.dk

Administration/planlægning​

Hele landet

Elevator, PED og andet.

Lone Geertsen

Tlf.: ​28786512

E-mail: Lone.Geertsen@bruun-  inspektion.dk

Administration/planlægning​

Hele landet.

Trykluftbeholder og andet

Heidi Schou

Tlf: 26753162

E-mail:​Heidi.Schou@bruun-inspektion.dk​

Bogholderiet

Hele landet.

Marianne Ejstrup

​Tlf.: 2878 6740

E-mail:

Marianne.ejstrup@bruun-inspektion.dk

Sjælland

Bo Ransfort

​   Tlf.: 26753057

E-mail: bo.ransfort@bruun-inspektion.dk

Jylland

Henrik Flindt

​Tlf.: 26753069

E-mail: henrik.flindt@bruun-inspektion.dk

Nordjylland

Bobby Finnrose

Tlf.: 26753053     

E-mail: bobby.finnrose@bruun-inspektion.dk

Konstruktionsafdeling

Hele landet

PED, TPED, Reparation

Birgit Holm Hansen

Tlf.: 26753060

E-mail: birgit.holm.hansen@bruun-inspektion.dk 

Sjælland

Niels Rødskov​

​Tlf.: 26753058

E-mail: niels.rødskov@Bruun-Inspektion.dk

Jylland

Morten Hedevang​

​Tlf.: 26753059

E-mail: morten.hedevang@bruun-inspektion.dk

Nordjylland

Anders Damgren​

​Tlf.: 26753062

E-mail: anders.damgren@bruun-inspektion.dk

Konstruktionsafdeling

Carsten Jonassen​

​Tlf.: 26753051

E-mail: carsten.jonassen@bruun-inspektion.dk

Sjælland

Steffen Clausen

​Tlf.: 26753066

E-mail: steffen.clausen@bruun-inspektion.dk

Jylland

Kristian Panduro

​Tlf.: 26753050

E-mail: kristian.panduro@bruun-inspektion.dk

Nordjylland

Søren Ramlov​

​Tlf.: 26753052

E-mail: soren.ramlov@bruun-inspektion.dk

Fyn/sydjylland

Carsten Rønnemose​

​Tlf.: 26753054

E-mail:carsten.ronnemose@bruun-inspektion.dk 

Sjælland

Khalid Bousamaki​

​Tlf.: 26753064

E-mail:khalid.bousamaki@bruun-inspektion.dk

Jylland

Rasmus Nielsen​

​Tlf.: 26753063

E-mail: rasmus.nielsen@bruun-inspektion.dk

MidtJylland

Peter Laurberg​

​Tlf.: 26753056

E-mail:peter.laurberg@bruun-inspektion.dk 

Fyn

Tim Sørensen​

​Tlf.: 26753061

E-mail: tim.sorensen@bruun-inspektion.dk

Sjælland/Jylland

Svejs/NDT

Martin Christoffersen​

Tlf.: 26811180​Mail:martin.christoffersen@bruun-inspektion.dk

Jylland

Mikael Worm​

​Tlf.: 28786814

E-mail: mikael.worm@bruun-inspektion.dk
 

Nordjylland

Jimmy Jensen​

​Tlf.: 26753161

E-mail: jimmy.jensen@bruun-inspektion.dk

Midtjylland

Thor Holm​

​Tlf.: 26753068

E-mail: thor.holm@bruun-inspektion.dk

Sjælland

Adam Engelbredt​

​Tlf.: 26753067

E-mail: adam.engelbredt@bruun-inspektion.dk

Jylland

Jimmi Paulin​

​Tlf.: 28786763

E-mail: jimmi.paulin@bruun-inspektion.dk

Sydjylland

Claus Iglemose​

​Tlf.: 26753055

E-mail: claus.iglemose@bruun-inspektion.dk

Midtjylland

Robert Skøtt​

​Tlf.: 26753065

E-mail:robert.skott@bruun-inspektion.dk

Hele Danmark

Gitte Bruun​

​Tlf.: 20287421

E-mail: gitte.bruun@bruun-inspektion.dk

Jylland

Mikkel Vindt​

​Tlf.: 26753165

E-mail: mikkel.vindt@bruun-inspektion.dk

Hele Danmark

Jens Bruun​

​Tlf.: 40364659

E-mail:jens.bruun@bruun-inspektion.dk

Køleanlæg

Christian Buelund

​Tlf.: 

E-mail: Christian.Buelund@bruun-inspektion.dk

Sjælland

Ny medarbejder på vej​

​Tlf.: xxxxxxxx

E-mail: xxxx@xx.dk

Sjælland

Ny medarbejder måske på vej​  ​

​Tlf.: xxxxxxxx

E-mail: xxxx@xx.dk

Bruun Inspektion er akkrediteret hos DANAK og godkendt ved EU som notified body 2870

Vi vil kontinuerligt arbejde for at forbedre og forhindre forurening fra vores egen forretning og de tjenester, vi leverer. De tjenester, vi leverer til vores kunder, bestræbes på at have de egenskaber, der giver kunderne en miljøvenlig livscyklus fra produktion, anvendelse og videre til bortskaffelse.

Kvalitetspolitikken for virksomheden er:

  • At virksomheden er kendt for at være kvalificeret serviceleverandør af inspektion-/certificerings-/prøvningsarbejde, og at stræbe efter at være en af de bedste inspektions-/certificerings- og prøvningsorganer i Danmark.
  • At operere under ikke-diskriminerende politikker og procedurer. – Alle bliver certificeret og inspiceret under lige vilkår. Dette gælder også administrationen heraf.

Alle medarbejdere er vores vigtigste ressource. Ved at sikre medarbejdernes sundhed og velvære gennem nul-tolerance for skader og ved at fokusere på forbedringer af arbejdsmiljøet, vil virksomhedens produktivitet, kvalitet, konkurrencefordel og rentabilitet øges.

Bruun inspektion A/S

Bruun inspektion A/S 

​​Vadgårdsvej 25, 6830 Nr. Nebel

Klik her for rutevejledning

CVR: 41074442

Telefon: 88 27 27 27

E-mail: Info@Bruun-inspektion.dk